Canım Anne

Çeyizlik gelin yelek modeli yapımı

Çeyizlik gelin yelek modeli yapımı

Çeyizlik gelin yelek modeli yapımı kızlarımızın çeyizi için tığ işi yelek modeli yapılışı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapımı kolay olan ve görselliği güzel bir örgü modelidir.

Gelin yelek modelini bir çok örgü tekniğinde kullana bilirsiniz. Kendiniz için de harika bir model olacaktır. Anlatımı video olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde kolaylık sağlayacaktır.

Tığ işi yelek modelleri arayanlar için sayfamızda birbirinden güzel tığ işi veya şiş modelleri bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çeyizlik gelin yelek modeli yapımı

Model yapımı

6 Katları zincirinden kurulmaktadır.

48 Zincir çekelim. 2 ilave zincir ekleyelim. 4 zincire batalım ve 2 li trabzan yapalım. Kenar kısmına 6 trabzan yapalım. 3 zincir çekelim. 6 zincire 5 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekelim. 6 zincire batalım. 1 tane trabzan yapalım. Bu şekilde devam edelim 6 kenar trabzan ile ilk sırayı tamamlayalım.3 zincir çekelim ve kenar trabzanları yapalım.

3 zincir çekelim. Trabzanların üzerine 5 tane trabzan yapalım. 3 zincir çekelim ortadaki zincire 1 tane trabzan yapalım. 2 sırayı tamamlayalım. 3 zincir çekelim.3 sıraya geçelim. Kenar trabzanları yapalım. 4 zincir çekelim. 2 zincire batalım yan yana 3 trabzan yapalım. 4 zincir çekelim ortadaki zincire 1 tane trabzan yapalım. Sırayı tamamlayalım. 4 sırada kenar trabzanları yapalım. Modeli yaparken yer değiştirip yapıyoruz. Sıra tekrarıyla örgü modeline devam edelim. Detaylı anlatım için videomuzu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çeyizlik gelin yelek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla heşey dahil kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ