Çeyizlik kolay bayan patik yapılışı

Çeyizlik kolay bayan patik yapılışı

Çeyizlik kolay bayan patik yapılışı patik modeli arayanlar için özellikle tığ işi sevenler için yapılışı oldukça kolay olan hem günlük giyim için veya çeyiz olarak yapıla bilecek en güzel patik modeli olarak düşüne bilirsiniz.

Patik modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında yer almaktadır. Kızlarımızın çeyizleri için oldukça fazla yapılan patik modelleri bir çok çeşidi yapılmaktadır. sayfamızda birbirinden güzel modellerimiz mevcuttur ziyaret etmeyi unutmayınız.

Patik modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde güzel bir patik örneğini paylaşıyoruz. Tığ işi arıyorsanız şık bir patik modeli olacaktır. Farklı renklerde uygulaya bilir siparişleriniz içinde iyi bir alternatif patik örneği olacaktır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak farklı patik modelleri ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni ve farklı örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen herkese çok kolay gelsin hoşçakalın.

Çeyizlik kolay bayan patik yapılışı

Çeyizlik bayan patik modelleri

Gereken Malzemeler

2 Adet patik ipi

2 Numara tığ tercih edilmiş

37 ve 38 numara ayaklar için uygundur.

Patik ucunu sihirli halka ile başlayıp 13 trabzan yapıyoruz. 2. Sırada 26 trabzan. 3. Sırada 35 trabzan 4.ve 5. sıralar 35 trabzan örülür. 6.sırada 49 trabzanla patik ucu 6 sıra 49 trabzan da bitiriyoruz.

Ön modelimizde 2 renk ip aradan yürütüp modeli öreceğiz. 4 sıra beyaz modeli 4 sıra eflatunla örüp patik ön kısmını tamamlıyoruz. İki yanından ayırıp aynı modeli 3 örneğin üzerinde tamamlayıp 4 sıra eflatunla trabzan örüp yan kısmını tamamlıyoruz.

Topuk eksiltmesiyle topuk kısmını oluşturup bitiriyoruz. Kenar oyası isteğe bağlı patik modelinde kenar oyası yapılmamıştır. Kolay gelsin.

Patik modelleri, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çeyizlik kolay bayan patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ