Canım Anne

Çeyizlik yuvarlak lif yapımı

Çeyizlik yuvarlak lif yapımı

Çeyizlik yuvarlak lif yapımı kolay lif örneği arayan arkadaşlarımız için harika bir lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması yeni lif örmeyi isteyen arkadaşlarımıza oldukça yardımcı olacaktır.

Banyo lif modelleri sipariş alan arkadaşlarımız içinde sayfamızda birbirinden güzel lif modelleri bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşmanız mümkündür. Yeni modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çeyizlik yuvarlak lif yapımı

Modelimizin yapımında 2 Numara 1.75 mm tığ ve 2 renk lif ipi kullanıyoruz.

Lif modelinde ilk orta kısımdan başlıyoruz. Beyaz ipimizi sabitleyip 6 zincir çekelim ve ilk zincirden sabitleyelim.2 zincir çekelim halkanın içine 1 tane fıstık yapalım.

Aralarda 2 zincirle birlikte 6 tane fıstık yapıyoruz. Orta kısmını tamamladıktan sonra yuvaya sabitleyelim. 1 zincir çekelim aynı yuvaya 2 şer zincirle birlikte 2 tane fıstık yapalım.2 şer zincirle her yuvanın içine 2 tane fıstık yapalım 2.sırayı tamamlayalım. 3 sırada renkli ip ile devam ediyoruz.ilk yuvanın içine beyaz ip ile 2 zincir ile 2 tane fıstık yapıyoruz.

Yanındaki yuvaya renkli ip ile tekli fıstık yapıyoruz. Beyaz iple 2 tane fıstık yapıyoruz. Sıra sonunu tamamlıyoruz. Her sırada renkli ipimizi yürüterek arttırma yapıyoruz. Sonra eksiltme yaparak renkli ip ile tek fıstık sırasında 2 modeli kuruyoruz. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çeyizlik yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ