Canım Anne

Çiçek çemberi lif modeli yapımı

Çiçek çemberi lif modeli yapımı

Çiçek çemberi lif modeli yapımı yeni lif örneği arayanlar için puf çiçek detaylı görselliği güzel olan lif modelimizi lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri son zamanların en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır.Yapılışları video anlatımlı olması hanımlarımızın lif modellerindeki tercihini arttırmaktadır. Video anlatımlar ilk defa lif modeli yapacak olan arkadaşlarımız için oldukça önemlidir. Bu sebepten lif modellerine ilgide artmaya devam etmektedir.

Lif modelleri kızlarımızın çeyizlerinde sıkça gördüğümüz örgü işleri arasında olmaktadır. Çeyizlik takım lif ve çeyizlik damat lif modelleri yine en çok gördüğümüz lif çeşitleri arasında yer almaktadır. Kare, yuvarlak ve uzun lif modelleri de yine çok tercih edilen lifler arasında yer almaktadır.

Farklı ve bir çok tasarım lif yeni lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çiçek çemberi lif modeli yapımı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız tekniği ile yapılmıştır.

İlk olarak 6 dilimli taban hazırlıyoruz. Yıldız tekniği ile hazırlanmıştır.

Üst kısmına puf çiçekler hazırlanıp inci detayları dikip lif modeline dikilmektedir. Yeşil ip ile orta kısma yaprak detayı yapılmaktadır. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek çemberi lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ