Canım Anne

Çiçek demeti lif yapımı

Çiçek demeti lif yapımı

Çiçek demeti lif yapımı farklı lif modeli arayanlar için kolay olan farklılık taşıyan güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri sevenler için harika lif çalışması ile beraberiz. Orta kısmı motif oluşturulan fıstık tekniği ile yapılan modeldir. Detaylı video anlatımı ile kolaylıkla yapacağınız model olacaktır.

Çeyizlik lif modelleri arayan hanımlarımız çiçek demeti lif modelini severek yapacaklarını düşünüyoruz. Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezidir. Nişan bohçalarında yer alan lif modelleri en yeni modelleri tercih edilmektedir. Takım lif örnekleri ve tasarım lif modelleri de çeyizlerde en çok tercih edilen lif çalışmalarıdır. Farklı lif örnekleri için yazımızın içindeki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çiçek demeti lif yapımı

3 Renk lif ipi

Tığ numarası 2 numara kullanılmıştır.

Makas

İlk olarak 3 zincir çekelim 3 dolgulu fıstık yapıyoruz. Toplamda uç uca 15 fıstık ile yuvarlak halka oluşturuyoruz. Devamında yine 3 dolgulu uç uca fıstık yapalım toplamda 12 fıstık ile birleştirip halka yapıyoruz. Bu halkalardan 5 tane yapıyoruz. Teknik aynı fıstıklarla halkayı oluşturuyoruz.

Yapmış olduğumuz halkanın iç kısımlarına farklı renk ip ile fıstıklarla dolduruyoruz. Farklı ip ile üçlü fıstık kapatıp bu şekilde sırayı tamamlıyoruz. Son orta kısma beyaz ip ile son orta kısmı yapıp motifi tamamlıyoruz. Toplamda 5 motif yapıyoruz. Devamında kenar detayları yapılarak model bitiriyoruz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek demeti lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ