Reklam

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı

Reklam
Reklam

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı oldukça şık olan farklı lif modeli arayan arkadaşlarımız için güzel model olduğunu düşünüyoruz. Lif örneğimizi lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif örnekleri video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine ve yapımda sizlere kolaylık sağlamaktadır. Hiç bilmeyen ve öğrenmek isteyen hanımlarımıza video anlatımlar yardımcı olmaktadır.

Lif modelleri çeyizlerinde en favorisi olmaya devam etmektedir. Çeyizlik lif örnekleri için sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. En son lif örneklerinden, takım lif yapılışlarına kadar bir çok modeli bulabilirsiniz. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı

Çiçek desenli kese lif modeli yapımı

Modelimize 7 numara tığla plastik halkamızın etrafına 10 adet beyaz 10 adet renkli sık iğne yaparak başlıyoruz. Yıldız tekniğiyle yapılan modelin arka kısmı düz renk 26 sıra örülüyor. Öne denk gelen kısmı için ipler içten yürütülerek çiçek deseni yapılıyor. Desenli kısım bittikten sonra iki kat üst üste getirilerek kenar oyası yapılıyor. Kenar oyası için yıldız tekniğiyle 3 lü toplama yapıp tepesine tekli fıstık yapıyoruz. İdeal büyüklükte olan bu model çeyizler için kaçırılmayacak bir model. Detaylı yapılışı için vido anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Sonrakini düzenle 5 Şubat 2020 8:41 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

5 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

6 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

6 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam