Çiçek desenli takım lif uzun modeli yapımı

Çiçek desenli takım lif uzun modeli yapımı bir önceki paylaşımda kese modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk linkini yazımızın içinde yer verdim tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takım lif arayan arkadaşlarımız içi çiçek desenli modelimizi uygulayabilirler. Devamında kare modelini de sizlerle buluşturacağız takım çalışmanızı tamamlayabilirsiniz.

Lif modelleri en sevilen el işleri olmaya devam etmektedir. Yeni güzel modeller ve takım lif çalışmaları lif sevenlerle buluşmaya devam etmektedir. Ayrıca sayfamızda yeni lif örnekleri, tasarım lif modelleri ve bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çiçek desenli takım lif uzun modeli yapımı

Kese modelinde olduğu gibi 7 numara tığla ipler içten yürütülerek örülüyor. Uzun modelde Uç kısımlara plastik halkalar kullanıyoruz. 6 fıstık genişliğinde başlıyoruz. Genişlik 11 fıstık olana kadar artırıyoruz. 4 sıra düz devam ettikten sonra çiçek desenimizi koymaya başlıyoruz. Deseni bitirdikten sonra yine 4 sıra düz beyaz örüp altta 6 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz. Uç kısmına plastik halka takıyoruz. Kenar oyası olarak modeli bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çiçek desenli takım lif kese modeli içinde linke tıklamayı unutmayınız.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek desenli takım lif uzun modeli yapımı

Çiçek desenli takım lif modeli uzun lif anlatımlı yapımı

Örgü günlüğüm Takım lif modeli Uzun lif modeli Sabun bezi örnekleri Anlatımlı lifler Takımımızın kese e karesi de örgü günlüğüm youtube kanalımda var

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ