Reklam

Çiçek desenli tığ işi yatak örtüsü yapımı

Reklam
Reklam

Çiçek desenli tığ işi yatak örtüsü yapımı dantel evlerimize şıklık veren harika tığ işi modelleridir. Evimizin her köşesine yakışan dantel örtüleri hanımlarımızın vazgeçilmezidir. Bugün sizlere görselliği oldukça güzel olan yatak örtüsü modelinde çiçek detayları olan şık örtü arayanlar için yatak örtüsü modelinin görsel resimli modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Dantel denilince ilk aklımıza gelen çeyizler olmaktadır. Kız annelerinin vazgeçilmezi dantel örnekleri olmaktadır. Tığ ucuyla örülen zahmeti oldukça fazla olan güzelliği kullanımı ayrı olan dantel modelleri çeyiz sandığının olmazsa olmazıdır. Yeni gelin evleri beyaz dantel şıklığı çok başkadır. Dantel kolası yapanlar bilirler dantelin görselliği daha artmaktadır. Dantel örtülerinin kalıp gibi durması evin ve eşyaların ortaya daha fazla çıkmasını sağlamaktadır.

Yatak örtülerinin boyut olarak oldukça büyük olması nedeniyle herkesimin tercih edeceği modeller arasında yer almamaktadır. Dantel örmeyi çok sevenler için veya çeyizlerinde dantel yatak örtüsü isteyen genç kızlarımız için güzel model olduğunu düşündüğümüz çiçek temalı modeli uygulayabilirsiniz. Model trabzan tekniği üzerine çiçek detayı yapılmıştır. Büyük kare parçalar birbirine eklenerek örülmüştür. Resimde görüldüğü gibi her kare parçasında çiçek detayı uygulanmamış kenar kısım kare içlerinde de olmaması işinizi kolaylaştıracaktır. Çiçek detayı orta kısımda dört parça içinde de uygulanabilir.

Dantel, tığ işi dantel örnekleri, yatak örtüsü yapımı, çeyizlik dantel çeşitleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Çiçek desenli tığ işi yatak örtüsü yapımı

   


Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz Click here for diagram

Sonrakini düzenle 11 Eylül 2020 12:20 am

Reklam
Paylaş

Tüm Yorumlar

  • canim annem sitesi. iyi günler çiçek desenli tig isi dantell yatak örtüsüne başladım kare birlestirmelerini anlayamadim bu kenar birlestirmelerini aciklarsanuz çok sevinirim saygilar8mla

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

24 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.