Çiçek tarlası lif yapılışı

Çiçek tarlası lif yapılışı taban üzerine çiçek detaylı lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı video anlatımlı olması öğrenmek isteyen hanımlarımız için oldukça fayda sağlayacaktır.

Çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleri olmaya devam etmektedir. Farklı modeller, yeni tasarım lif örnekleri, takım lif, temalı lif çalışmaları bir çok lif modelini sayfamızda bulabilirsiniz.

Çiçek tarlası lif modeli oldukça kolay olan taban hazırlayıp çiçek detayı tercih edeceğiniz lif örneğidir. Farklı çiçek modeli kullana bilirsiniz. Renk değişimi yine sizlerin beğenisine ve tercihine kalmıştır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çiçek tarlası lif yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

6 Dilimden oluşan ve dilim üstüne çiçek detaylarından oluşan lif modeli

İlk olarak 5 zincir çekelim ve halka oluşturalım, içine fıstık tekniği yapıyoruz. Aralarda iki zincir çekip dörtlü fıstık yapıyoruz. Toplamda halka içine 6 fıstık yapmış oluyoruz. İkinci sırada her fıstığın tepesine tek fıstık ikili açık fıstık yapıp birlikte kapatıyoruz. Yıldız tekniği ile arttırma işlemi yapıp taban kısmını istediğimiz boyuta gelene kadar yapalım..

Devamında çiçekleri yapalım ve üst kısmına tığ ile dikim işlemini sağlayalım. detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçek tarlası lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu Hayatım kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ