Çiçekli kare lif yapılışı

Çiçekli kare lif yapılışı

Çiçekli kare lif yapılışı kare lif örneklerinden vazgeçemeyenler için oldukça kullanışlı şık kare lif yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır. Lif modelleri ve yapılışları canimanne. com sayfasında her gün yeni lif yapılışlarına yer vermekteyiz. Sizlerin istekleri doğrultusunda bir çok lif modelimiz sitemizde mevcuttur.

Banyo lif modelleri hanımlarımızın el işleri sıralamasında birinci sırada yer almaktadır. Lif modellerini yapıp ve satışa sunan bir çok arkadaşımız bulunmaktadır. Hepsinin eline emeğine sağlık dileklerimi iletiyorum.

Çiçekli lif modelimiz farklı renklerde yapabilir kız çeyizi için annelerimizin severek öreceğini düşündüğüm bir lif çalışması olmuş, yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır.

Sizlerde sevdiklerinize hediye vermeyi seviyorsanız çiçek lif modeli tam aradığınız model olabilir. Kare oluşu çiçek detayları oldukça şık görselliği zarif bir örnek olmuş örgü günlüğüm kanalına anlatımı için teşekkür ediyoruz.

Yeni lif çalışmalarında farklı örneklerde tekrar görüşmek dileğiyle şimdiden yapacak arkadaşlarımıza kolay gelsin, sipariş alan hanımlarımıza bol siparişler diliyorum. HOŞÇAKALIN

Çiçekli kare lif yapılışı

Çiçekli kare lif modeli detayları

6 Numara tığ seçimi

3 Renk lif ipi tercih edilmiş

4 Fıstıkla başlayan kutu tekniği ile devam eden 3 fıstık eninde 3 fıstık boyunda bir parça yapıyoruz. Renk değiştirerek kutu tekniğinde bir kare parça elde ediyoruz. Bu kare 4 bir kenarına yıldız tekniğiyle ipleri içer den yürüterek çiçek yapıyoruz. Son olarak iki sıra daha kutu tekniğiyle ördükten sonra kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz.

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşın olarak yayınlarsanız oldukça mutlu oluruz. video mızın devamlılığı için beğeni paylaşım oldukça önemlidir.

Çiçekli kare lif yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif çalışması içim çok teşekkür ederim.

Çiçekli kare lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ