Canım Anne

Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı

Çiçekli Lif Örnekleri ve Yapılışı

Merhabalar sevgili canimanne.com takipçileri; Bu yazımızda sizler ile Lif Modelleri olan Çiçekli Banyo Liflerinin Modellerini paylaştık. Daha önceden de Derya Baykal Lif Modelleri ni paylaşmıştık bunun üzerine sizlerden çok soru gelmişti,  Bizde artık Lif modellerinin yapımını anlatan videolara başlamış bulunmaktayız. Bu konu ile ilgili yazımızın alt kısmında çeşitli videolara ulaşabilirsiniz Ayrıca Lif Modelleri kategorisini de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.En son sizler ile Derya Baykal Lif Modelleri – Çeyizlik Lif Modelleri ni paylaşmıştık buraya göz atmanızı da tavsiye ederiz. Çiçekli Lif örnekleri şu şekilde sıralayabiliriz; Beyaz Yeşil Çiçek Desenli Lif Örneği, Altı yapraklı çiçek lif modeli, Sarı Renkli Lif Örneği, Gül Desenli Lif Modeli, Güllü Lif Örneği, Lale Desenli Lif Modeli, Mavi Beyaz Çiçek Motifli Lif Örneği, Pembe Beyaz Gül Motifli Lif Örneği, Sarı ve Beya Güllü Lif Modeli ve Turuncu Çiçekli Lif örnekleri bulunmaktadır.Hepinize şimdiden kolay gelsin arkadaşlar.

Çiçekli Lif Modeli ve Yapımı Anlatımlı

2014 MODEL ÖRGÜ LİF ÖRNEKLERİ Tığ ile örülen çiçek desenli farklı şekillerde örülmüş çeyizlik banyo lif örgüleri. İlk resim gömlek şekli verilen bir model bu modelin benzerini daha önce yayınlamıştım.İkinci resim daha kullanışlı bir örnek dikdörtgen şekilde sabunlama da rahatlıkla kullanabiliriz.Son model yuvarlak şekilde örülüp örümcek örgüsü ile daha da farklı bir modele dönüşmüş.Özellikle bu üç modeli birlikte yayınlamak istedim.Çiçek deseni ile birbirinden farklı ve güzel örnekler yapılmış.Bunları çoğaltmak sizin elinizde biraz üretici ve farklı bir model varsa bu şekilde birleştirip yeni bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

ÇEYİZLİK EN YENİ 2015 MODEL LİF ÖRNEKLERİ

Tığ ile örülen çiçek desenli lif modelleri farklı şekillerde örülmüş çeyizlik banyo lif örgüleri. İlk resim gömlek şekli verilen bir model bu modelin benzerini daha önce yayınlamıştım. İkinci resim daha kullanışlı bir örnek dikdörtgen şekilde sabunlama da rahatlıkla kullanabiliriz. Son model yuvarlak şekilde lif örülüp örümcek örgüsü ile daha da farklı bir modele dönüşmüş.Özellikle bu üç modeli birlikte yayınlamak istedim.Çiçek deseni lif ile birbirinden farklı ve güzel örnekler yapılmış.Bunları çoğaltmak sizin elinizde biraz tararım ve

farklı bir model varsa bu şekilde birleştirip yeni bir model ortaya çıkarabilirsiniz.
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın