Çiçekli Uzun Lif Modeli

Lif modelleri örgü dünyasının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Birden fazla teknik ile birçok farklı model elde edebiliriz. Günümüzde var olan o kadar modele rağmen hala yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Sosyal medya geliş de bu modellere ulaşımımız kolaylaşmıştır.

Günümüzde farklı birbirinden güzel lif modellerine ulaşmak oldukça kolay. Bizler de sizin için yepyeni lif modellerini sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bugün yine harika bir model ile karşınızdayız.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatım videosu ile yapacağımız lif modelini biz çok beğendik. Sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz.

Lifin yapımında 4 renk lif ipi ile 2 numara 1.75mm lik tığ kullanılmıştır. Lif modelini yaparken bilmeniz gereken bütün detayları öğrenebilmek için detaylı anlatım videosu mevcut. Aşağı eklediğimiz link ile kolayca videoya ulaşabilirsiniz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalına güzel anlatımından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Çiçekli Uzun Lif Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ