Çizgili kolay patik modeli yapımı

Çizgili kolay patik modeli yapımı iki şiş kolay patik modelini herkes kolaylıkla yapabilir. Özellikle yeni örgü öğrenen arkadaşlarımız farklı renklerde modeli kıyafetlerine göre uygulayabilirler.

Tunus işi, tığ patik modeli ve bot patik örnekleri için yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Patik modelleri kış mevsiminde el işleri arasında oldukça tercih edilmektedir. Çeyizler içinde farklı ve bir çok model sayısız patik yapılmaktadır. Ve yeni güzel örgü patik örnekleri ortaya çıkmaktadır. Sayfamızda sizler için şık ve kolay ve farklı teknik örgü patik modelleri sizleri beklemektedir. Video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çizgili kolay patik modeli yapımı

38 ve 39 Numara ayaklar için uygundur.

2 Adet patik ipi

İğne Ve Makas

3.5 Numara şiş

58 İlmek atalım. Renkli iple 3 sıra haraşo yapalım. Arka sırada krem ipimizi bağlayalım. Modeli düz kısmında ajur modeli kuruyoruz. Modeli 14 sıra örelim. Renkli ip ile taban kısmı için 7 sıra haraşo yapalım ve ilmekleri kesip patiğimizi bitirelim. Taban kısmını ve arka kısmını dikelim. Kolay modelimizi detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çizgili kolay patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ