Çizgili midi boy uzun lif modeli yapımı

Çizgili midi boy uzun lif modeli yapımı

Çizgili midi boy uzun lif modeli yapımı farklı lif örnekleri arayanlar için yıldız ve kutu tekniği ile yapılan harika görselliği olan lif çalışmasını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşaması detaylı video anlatılmıştır.

Lif modellerinde en çok tercih ettiğiniz teknik hangisidir ? kutu tekniği lif modellerimi yoksa yıldız tekniği lif modellerimi ? lif modellerinde sıkça uygulanan yıldız ve kutu tekniği lif modelleri olmaktadır. Farklı olarak mısır tekniği ile yapılan lif modelleri bulunmaktadır. Lif örnekleri sayısız model seçeneği bulunmaktadır. Her kesime lif modelinin olması ilgiyi de arttırmaktadır. Yeni ve tasarım lif modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çizgili midi boy uzun lif modeli yapımı

2 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: Sihirli halka yaparak başlayalım halka içine aralarda bir zincir çekerek fıstık yapalım, toplamda altı fıstık yapalım. Devamında fıstık tepesine kapalı fıstık tekrar tepesine açık fıstık dibine açık fıstık yaparak ikisini birlikte kapatalım. Aralarda bir zincir çekerek aynı işlemi bütün fıstık tepelerine uyguluyoruz. Üçüncü sırada dilimleri belirlemiş olduk yıldız tekniği ile her dilimde aynı teknik ile üçlü çift fıstık uyguluyoruz. Dördüncü sırada eksiltme ile üçlü tek fıstık yapıyoruz. Beşinci sırada karşılıklı iki dilim üzerine kapalı beş fıstık yapalım. Dört dilim üzerinde olmuş olacak

Diğer renk ip ile devam ediyoruz. Kutu tekniği ile lifin etrafına ikili fıstık kapatalım, tekrar diğer renge geçerek uç kısmında iki dilim arasına kutu tekniği ile fıstık yaparak devam ediyoruz. Aynı işlemi ip değişimi yaparak tekrarlıyoruz. Aynı işlemi diğer uç kısım içinde uygulayıp kenar oyasını yapıp lifi bitirelim, detaylı anlatım için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çizgili midi boy lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ