Canım Anne

Çizgili Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Çizgili Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Çizgili yuvarlak lif modeli yapılışı yuvarlak lif modeli arayanlar için farklı olarak çizgili dokunuşlar yapılmış olması lif modeline ayrı görsellik kattığını düşündüğüm şık lif modelimiz sizlerin beğenisi beklemektedir.

Yuvarlak lif örnekleri tercihinizse bu modelimizi değerlendire bilirsiniz. Çeyizlik lif modellerine yenisini eklemek gerekirse çizgili lif modeli oldukça güzel tasarım olarak sizlerin yapabileceği bir lif örneğidir.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında yer almaya devam ederken yeni tasarım lif modelleri yeni farklılıklar ortaya çıkarmaya çalışıyor hanımlarımız hepsinin emeğine eline sağlık dileklerimi iletiyorum.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Lif modeli yeni öğrenen arkadaşlarımız için bir çok video anlatımı sayfamızda mevcuttur. Kutu tekniği, yıldız tekniği detaylı olarak öğrene bilirsiniz. Yeni farklı lif modelleri anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çizgili Yuvarlak Lif Modeli Yapılışı

Çizgili görünümü ile çok şık görünen lifi örmek için 2 renk lif ipi yeterli Normal 6 fıstık aralara 2 zincir ile başlıyoruz. Arttırma yaparak 10 fıstık olana kadar örüyoruz. Düz yuvarlak lif gibi örülüyor. Renk geçişleri ile çizgi görünümü veriyoruz. En son kenar oyasını yapıp lifi bitiriyoruz. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çizgili yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ