Çoban yıldızı lif modeli yapılışı

Çoban yıldızı lif modeli yapılışı

Çoban yıldızı lif modeli yapılışı yeni tasarım lif modeli yapımı siz değerli lif sevenlerin beğenisinde olmaktadır.

Lif modelleri, yeni modellerle hanımlarımızın dikkatini çekmeye devam ediyor. Çoban yıldızı lif modeli farklı çizgileriyle lif örnekleri arasında en çok yapılan lifler arasında yer alacağını düşündüğüm bir model olacaktır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde görselliği ile ön plana çıkan çeyizlik bir lif yapılışı olduğunu düşünüyorum. Çoban yıldızı lif örneğini yapmak isteyen herkese kolaylıklar diliyorum.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen marka lif ipleri tercih edebilirsiniz. Tığ seçimi de sizlerin elinize yatkın tığ seçimi olması en uygunudur.

Canimanne.com sayfamızda en güzel lif modelleri mevcuttur. Banyo lifleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde çoban yıldızı lifimiz sizlere oldukça yeni siparişler getirebilecek kadar şık bir lif modelidir. Yeni lif modelleri arıyorsanız sitemizi ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif örnekleri ve yapılışlarına ulaşabilirsiniz. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çoban yıldızı lif modeli yapılışı

Çoban yıldızı lif modeli detayları ve yapılışı

Tasarımı sibelle örgü kanalına aittir.

3 Renk lif ipi olarak yapılmıştır.

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir, makas

Yapılışı

Üç fıstık uygulaması üst üste olarak başlayalım. Orta kısmın da 2 kutu oluşmuş oluyor. 2 ye 2 ki karşılıklı kutu oluşmaktadır. Diğer renk ipi bağlayıp aralarda 1 zincir çekip kutu tekniği yaparak orta kısmında kare oluşturuyoruz. Fıstık uygulaması yapılmaktadır.

4 Uygulamalı fıstık yapıyoruz. İkili fıstık devam ediyor. Modelimiz kutu ve fıstık uygulaması olarak yapılan bir modeldir. Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çoban yıldızı lif modeli video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ