Çocuğunuzun Odasını Bulutlar İle Süsleyin

Çocuğunuzun Odasını Bulutlar İle Süsleyin

 Konu çocuklar olduğu zaman anne babalar daha hassas davranabiliyor ve elbette ki çocukları için her şeyin en iyisini ve güzelini istiyorlar. Çocuk odaları için alınan mobilyaların seçiminden perde, halı ve aksesuar seçimine kadar her detay oldukça önemlidir. Özenle ve dikkatle seçilmelidir.

Çocuk odaları için aldığınız mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, halılar ve perdeler de bir o kadar önemlidir. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Aynı zamanda bunların yanı sıra anne baba olarak çocuklarınızın odasını kendi el emeğiniz ile farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Bunlardan biri de duvar süslemesidir.

Çocuk odaları için alınan eşyalar kadar anne baba tarafından yapılan süslemeler de bir o kadar önemlidir. Sizde çocuğunuzun odası için bulut görünümlü raf yapmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise yazımızı dikkatle okuyunuz.

Bulut görünümlü raf yapımı için öncelikle bir tane kağıdın veya gazetenin üzerine alt tarafı düz olarak şekilde bulut resmi çiziniz. Daha sonra ise çizdiğiniz deseni kenarlarından kesiniz. Ardından bu kestiğiniz bulut formundaki kağıdı rafı yapacağınız duvarın üst kısmına koyarak yanlarından bu şekli duvara çiziniz. Daha sonra ise duvara çizmiş olduğunuz bulut formunu beyaz boya ile boyayınız.

Boya kuruduktan sonra alt tarafı için beyaz ahşaptan kesilmiş rafı alt tarafına monte ederek işlemi tamamlayınız. Oldukça basit ve şık olan bu uygulamayı sizlerde çocuklarınızın odası için yaparak çocuk odalarını bulutlar ile süsleyebilirsiniz. Çocuk odanız büyük ise bu şekilde birkaç tane bulut şeklinde raf yapabilirsiniz. Odanızın genişliğine göre yapacağınız raf adetini belirleyebilirsiniz. Bu uygulamayı çocuklarınız ile beraber yaparak keyifli bir etkinlik olarak da uygulayabilirsiniz.

 

.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ