Çocuk Odası İçin Çok Fonksiyonel Yer Yatağı

Çocuk Odası İçin Çok Fonksiyonel Yer Yatağı

Her anne baba çocuk odalarının daha eğlenceli ve güzel olmasını ister. Bunun için illa ki çok paralar dökmenize gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey biraz hayal gücü ve el becerilerinizdir. Bunları kullanarak çocuk odalarınız için kendin yap harika projelere imza atabilirsiniz.

Hem kendi el emeğiniz ile yapılan parçalara ve ürünlere sahip olursunuz hem de çocuk odalarınıza yeni bir bakış açısı ve hava katmış olursunuz.

Çocuk odalarınız için çok fonksiyonel çocuk odası yer yatağı yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Aslında bu sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Öncelikle gerekli olan malzemeler 4 adet çok kalın olmayan elyaf yastık, yastıkları kaplayacak genişlikte kumaş, iplik, makas ve iğne bu çalışma için yeterli olacak materyallerdir.

Öncelikle 4 adet yastığı kumaşın üzerine koyarak aralarını kalem ile çiziniz bu sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Daha sonra ise yastıkları kaldırıp kumaşı iki kat yapınız.

Yastıklarınızın arasından kalemle çizdiğiniz yerlerden kumaşı dikiniz. Ancak kalem ile çizerken birkaç santim boşluk kalmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde kumaşın içerisine yastıkları sokamazsınız. Bu aralardaki yerleri diktikten sonra kumaşın arka tarafını da aynı şekilde dikiniz sadece ön yüzü dikilmemiş kalsın.

Dikilmeyen kısımdan 4 yastığı da gerekli bölümlere yerleştiriniz. Tam yerlerine oturmalarına ve kumaşın buruşuk kalmadığına emin olana kadar düzeltme işlemini yapınız. Tam yerlerine yerleştiğinden emin olduğunuz zaman ise açık kalan ön kısmını komple dikiniz. Evet işte artık çok fonksiyonel yer yatağınız kullanıma hazır. Çocuk odalarında çocuğunuz buna uzanıp kitap okuyabilir veya uyuyabilir. Uzanarak rahatlıkla çizgi film seyredebilir. Hem kullanımı kolay hem de yapımı oldukça kolay ve keyifli olan bu yer yatağını çocuk adetiniz kadar da yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ