Reklam

Çocuklar İçin Boyunluk Modelleri

Reklam
Reklam

Kış ve sonbahar aylarında rahatlıkla kullanabileceğimiz boyunlukların çocuklar için olanları da vardır. Sizde çocuklarınız için hazır boyunluklar alabileceğiniz gibi el emeği ile yapılmış, el örgüsü boyunluklar da yapabilirsiniz. Her zaman için el örgüsü ile yapılan parçalar daha şık ve kullanışlı olmuştur. Sizde çocuklarınız için el becerilerinizi kullanarak şık boyunluklar yapabilirsiniz.

  Çocuklar için boyunluk modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ ile örülenleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır. Hangi alanda daha başarılı iseniz o yöntemi seçerek örebilirsiniz.

Çocuklarınız için öreceğiniz boyunlukları tek renk iplik kullanarak örebileceğiniz gibi birden fazla rengin bir arada kullanarak renkli boyunluklar da yapabilirsiniz. Kız çocukları için örülen boyunluklarda daha çok krem, pembe, pudra, kırmızı gibi tonlar daha çok kullanılmaktadır. Erkek çocukları için kullanılan boyunluk modellerinde ise daha çok krem, beyaz, siyah, kahverengi, mavi ve lacivert daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Ördüğünüz ipin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih ederseniz eğer daha memnun kalırsınız.

Çocuklarınız için öreceğiniz boyunlukları kalın iplikler ile örerek kışın kullanmalarını sağlayabilir, daha ince iplikler ile yaparak da sonbahar ayları içinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Boyunlukların bütün olarak örülenleri olduğu gibi önden düğmeli modelleri de vardır. Siz hangi modeli daha çok beğeniyorsanız onu tercih edebilirsiniz.

Sizde çocuklarınız için boyunluk yapmak isterseniz sitemizdeki görselleri takip edebilir ve dilediğiniz modeli seçerek rahatlıkla örebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapması oldukça basittir. Sizde çocuklarınız için örebileceğiniz gibi hediye olarak da yapabilir ve hediye edebilirsiniz. Örmesi oldukça keyifli olan boyunlukları sizde hayal gücünüzü ve becerilerinizi kullanarak farklılaştırabilirsiniz.

Sonrakini düzenle 16 Ocak 2017 6:33 pm

Reklam

Tüm Yorumlar

  • mrb ben en bastakı krem sapkalı boyunluk modelini yapmak istiyorum anlatımını bulamadım yardımcı olur musunuz

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

4 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

5 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

6 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam