Canım Anne

Çok güzel tığ işi patik yapımı

Çok güzel tığ işi patik yapımı

Çok güzel tığ işi patik yapımı video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik ve günlük kullanıma uygun model olduğunu düşünüyoruz. İstediğiniz ip renk seçimi ile tığ işi patik modelini yapabilirsiniz. Patik modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Çeyizler için sayısız patik modeli yapılmaktadır.

Tığ işi patik modellerinin yapılışı oldukça kolay olmaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız tığ işi basit patik modelleri tercih ederek ve video anlatımları izleyerek yapabilirler. Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Örgü patik modelleri sayfamızda oldukça geniş model grubuna sahip içeriği bulunmaktadır. Tunus modelinden, şiş modeline ve tığ işi farklı patik örneklerimiz bulunmaktadır. Yeni ve şık patik modellerini patik sevenlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Çok güzel tığ işi patik yapımı

1 Tane patik ipi

2 Numara 1.75 mm tığ

36 / 37 ve 38 ayak ölçüleri için uygundur.

Sihirli halka yapalım 1.2 3 4 sıraya kadar arttırma ile 48 tırabzan yapalım. 5 ve 6 sıra arttırma eksiltme yapmadan 48 tırabzanı örelim. 7 sırada modeli izin tabanı tırabzan yapalım ön kısım için 3 sıra modeli örelim. Ön kısmında uygulanan modeli 3 örnekle bitirelim. Yan sırasını ayıralım. 12 sıra yan kısmını tırabzan yapalım. Burada ki sayıyı ayağınıza göre ayarlayın. Tabanı birleştirmesini sık iğne ile yapalım. Kenar tığlaması ile patiği bitirelim. Kolay gelsin.

Patik modelleri, örgü patik modelleri, tığ işi patik yapımı hepsi ve daha için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fatmayla herşey dahil youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çok güzel tığ işi patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ