Çok kolay bebek battaniyesi yapımı

Çok kolay bebek battaniyesi yapımı

Çok kolay bebek battaniyesi yapımı tığ işi kolay bebek battaniyesi yapılışı kendini tekrar eden oldukça kolay olan yeni tığ işi modeli öğrenen arkadaşlarımızın kolaylıkla yapabileceği harika bebek battaniyesi modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı tığ işi modellerinin en kolay modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Kolay battaniye modelini renk seçimini farklı tercih ederek kız ve erkek bebek battaniye modeli olarak uygulayabilirsiniz. İp seçimini mevsime göre ayarlarsanız daha kullanışlı battaniye olacaktır. Kış mevsimi için kalın ip seçmek, mevsim geçişlerinde kullanacaksanız ince ip seçimi daha iyi olacaktır. Farklı battaniye örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En güzel battaniye modellerini bulabilirsiniz.

Çok kolay bebek battaniyesi yapımı

450 Gram ip kullanılmıştır.

4 Yumak gül kurusu ip kullanımı

Yarım yumakta açık renk ip

Tığ elinize ve ipe göre seçebilirsiniz.

İlk olarak 160 tane zincir çekerek başlayalım, ilk zincire değilde ikinci batalım tekrar yandaki zincire batalım birlikte çıkartıp bir zincir çekelim, tekrar zincire batıp çıkartalım tekrar batıp çıkartıp birlikte topluyoruz ve bir zincir çekelim sıra sonuna kadar aynı işlemi devam edelim, son kısımda sık iğne yapalım bir zincir çekip modeli ters çevirip aynı tekniği devam ediyoruz. İstediğiniz boyuta gelene kadar relim farklı renk ile kenar çerçeve kısmını yapıp battaniye modelini bitirelim, detaylı yapılışı ve anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tığ işi bebek battaniye modelleri, bebek battaniyesi yapımı, örgü battaniye modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Şirinin örgüleri youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çok kolay bebek battaniyesi yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ