Çok kolay iki şiş patik yapımı

Çok kolay iki şiş patik yapımı

Çok kolay iki şiş patik modeli yapımı yeni öğrenen arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek kolay patik modelimizi uygulayabilirler. Ön kısımda çiçek detayları patik modeline şıklık katmaktadır. Renk seçimini kıyafetlerinize uygun olarak yaparak renk uyumunu sağlayabilirsiniz.

Kolay patik modelimiz günlük ve çeyizlik olarak tercih edebileceğiniz modeldir. Farklı teknik patik yapılışı için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Patik modellerinin bir çok örneği mevcuttur. Yazımızdaki linkten de ulaşmanız mümkündür. Yeni patik örneklerinde ve video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çok kolay iki şiş patik yapımı

37, 38 Numara ayaklar için uygundur.

Model haroşa tekniği ile yapılmıştır.

Kalın ip kullanımı

Çiçek detayları için iki renk ip

Tığ

3 Numara şiş kullanımı

15 İlmek şişe atarak başlayalım. Haroşa tekniği ile örgü modeline başlanmaktadır. Gizli arttırma ile model devam etmektedir.

Arka yüzünde normal haroşa tekniği örülmektedir. Aynı işlemi devam ederek toplamda 51 ilmek olana kadar örelim.

Devamında 46 sıra haroşa örmeye devam edilmektedir. Kenar detay kısmı vardır. Model anlatımında detaylı olarak anlatılmıştır. Yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modeli, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çok kolay iki şiş patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ