Dalların Kullanıldığı Kendin Yap Projeleri

Yoğun ve kalabalık şehir hayatında yaşamamız ve olmamız bize doğanın kıymetini daha iyi anlamamızı sağlamaktadır. Ses, gürültü, kalabalık içinde insan biraz olsun doğal hayatı, doğayı görmek ve onun büyüsüne kapılmak istiyor ancak bu şehirde yaşayanlar için pek de mümkün olmuyor.

Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basittir. Doğayı, doğallı evinize taşımak o sıcaklığı ve büyüyü evinizin herhangi bir köşesinde görmenizi ve hissetmenizi sağlamak. Bunun içinde kurumuş ağaç dallarını kullanabilirsiniz. Dallar ile yapılan dekoratif ürünler her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sizde bu fikirlerden yardım alarak evinize doğanın o eşsiz büyüsünden bir kare taşıyabilirsiniz.

Dallar ile yapılan kendin yap projeleri denince akla gelen uygulamalardan bazıları ise şu şekildedir.

Kurumuş ağaç dallarını yan yana dizerek yuvarlak bir görünüm elde edebilir ve içerisinde fener koyarak evinizi aydınlatmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumuş ağaç dallarını yatak odanızın ahengine uyacak şekilde boyayarak başucunuzdaki duvara monte edebilirsiniz. Oldukça orijinal olan bu fikir yatak odalarınıza doğanın o eşsiz büyüsünden bir kare taşıyacaktır.

Kurumuş küçük ağaç dallarını doğallığını hiç bozmadan bir vazo içerisine koyup odanızın en güzel köşesine koyarak sergileyebilirsiniz. Odanızın havasını değiştirecek olan bu fikir doğa ile aranızdaki bağı da kuvvetlendirmiş olacaktır.

Kurumuş ağaç dallarını evinizin girişine monte ederek eşyalarınızı asmak için kullanabilirsiniz. Eminim sizinde evinize oldukça yakışacak ve farklı bir hava katacaktır.

Kurumuş olan ağaç dallarını dik bir şekilde banyonuzun bir köşesine koyarak havlu pan gibi kullanabilirsiniz.

Evinizin en sevdiğiniz duvarına kalın ve ince ağaç dallarını dekoratif olarak dizebilir ve arka tarafını ışıklandırma yaparak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ