Reklam

Dantel çiçekli perde modelleri

Reklam
Reklam

Dantel çiçekli perde modelleri yazımızın içinde perde örneklerinin görsellerini yazımızın içinde siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dantel evlerimizin şıklığı olmaktadır. Dantelsiz ev olduğunu düşünmek imkansız gibi bir şey dantel şıklığı vazgeçilmezimiz olmaktadır. Tığ işi dantel yapımı el işlerinin

Dantel denilince akla gelen çeyizlik dantel modelleri olmaktadır. Perde modelleri mutfak perdesi olarak daha sık rastladığımız dantel perdeleri olmaktadır. Mutfak camların boyutu küçük olduğu için örmesi daha kolay olacaktır. Danteller şık ve güzel olduğu kadar da emek oldukça fazladır. Modelin ağır olması yapımının aylarca sürmesi demektir. Kızlarımızın çeyizleri oldukça emekle hazırlanmaktadır. Perde modelleri kumaş uç kısmına piko yapılarak uygulanan diğer seçenekler arasında yer almaktadır. Uç kısmına geniş dantel örülüp ister mutfak, yatak odası, ve diğer odalarınıza perde olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca dantel bilmeyen hanımlarımız sipariş alan arkadaşlarımıza birçok dantelin siparişini vermekteler. Buda evde olan arkadaşlarımıza gelir kaynağı diyebiliriz. Şıklığı kadar dantellerin iş olarak yapılmaktadır. Sayfamızda dantel örnekleri oldukça geniş içeriğe sahiptir. Sizlere fikir olabilecek dantel örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Dantel, dantel perde örnekleri, tığ işi dantel yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Dantel çiçekli perde modelleri

Sonrakini düzenle 6 Eylül 2020 6:40 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Dantel

Dantel Kenar Örnekleri

Dantel kenar örnekleri 2019… Devamını oku

14 dakika önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.