Kolay Kare Dantel Örnekleri

Kolay Kare Dantel Örnekleri

Dantel örtüler, oda takımları, nevresimler, havlu kenarları küllerinden yeniden doğdu dersek yanılmış olmayız. Dantel şıklığını yeniden evlerinde görmek ve sergilemek isteyen hanımlar çoktan işe koyuldular bile. Gerek eski modellerden gerekse son moda motiflerden kendi marifetleri doğrultusunda örnekler çıkararak motif hazırlayan hanımlardan sizin de bir eksiğiniz yok bize kalırsa. Dantel konusunda çok hamarat olmadığınızı düşünüyorsanız her daim göze hoş görünen kare dantel örnekleri ile yola çıkabilirsiniz.

Dantelin eski itibarını kazanmaya başlamasıyla, mağaza vitrinlerinde de dantel oda takımları ve örtülere daha sık rastlamaya başladık. Dantelin zahmetli bir el işi olmasından ötürü tahmin edeceğiniz gibi mağazalardaki fiyatları oldukça yüksek. Evde kendiniz öreceğiniz tığ işi kare dantel modelleri mağazalardakinin üçte bir fiyatına mal etmeniz çok mümkün sevgili hanımlar. Kolay kare dantel yapımı için dostlarınızdan destek isteyebilir, mağazalardaki modellerden fikir alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sizler için araştırdığımız dantel modellerini inceleyip kare motifleriniz için birçok örnek toplayabilirsiniz. El emeğinizi göz nurunuzla birleştirip öreceğiniz kare motifler birleştirdiğinizde harika oda takımları ya da çeşitli örtülere dönüşeceklerdir. Boş zamanlarınızı böylesine şık sonuçları olacak bir hobiyle değerlendirmeniz sizi mutlu edecektir. Hatta bu hobi çalışmayan hanımlar için bir iş kapısı olarak da değerlendirilebilir. Öreceğiniz kare dantel modelleri semt pazarlarının el işleri kısmında satabileceğiniz gibi, sosyal medya aracılığıyla da ilgilenenlere ulaşabilirsiniz. Tavsiyelerimizi kendi hayat şartlarınıza ve zevklerinize göre en doğru şekillendireceğinizden hiç şüphemiz olmadığını da yeri gelmişken hatırlatmak isteriz. En kısa zamanda hazırlıklarınızı tamamlayıp, kare dantel örmeye başlayacağınızı umuyoruz.

Birbirinden ilginç Geri dönüşüm fikirleri ile tanışmaya hazırsanız bu linke tıklayınız. Sosyal medya hesaplarınızda sitemizin linkini paylaşmayı unutmayın, bizleri takipte kalın sevgili hanımlar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ