Dantel Kolay Şömentabl Örnekleri

Dantel Kolay Şömentabl Örnekleri

  Dantel eskiden bu yana hayatımızda var olan el emeği ürünlerin başında gelmektedir. Dantel hayatımızın her köşesinde, evimizin her odasında, çeyiz sandıklarının da demirbaşlarında bulunmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan dantel parçalar olduğu gibi değişen moda ile beraber yeni örnek ve modeller de ortaya çıkmaktadır.

Dantel ürünler evimizin her köşesini süslemeye devam etmektedir. Dantelden yapılmış vitrin takımları, oda takımları, fiskoslar, şömentabllar, masa örtüleri ve daha birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Dantel şömentabl örnekleri oldukça çeşitlidir. Tek parça halinde örülen modellerin yanı sıra parçaların veya motiflerin birleşmesi ile oluşan örnekler, modeller de bulunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda parçaların ve motiflerin birleşmesi ile oluşan şömentabl örnekleri dikkat çekmektedir. Şömentablları komple dantelden örebileceğiniz gibi aynı zamanda kumaş kenarına dantel ekler yaparak da şık ve farklı şömentabl örnekleri, modelleri elde edebilirsiniz.

Dantel şömentabl modelleri arasında zor ve ağır modelleri olduğu gibi aynı zamanda az desenli ve sade modeller de bulunmaktadır. Dantel konusunda acemi olanlar sade modelleri inceleyerek fikir sahibi olabilir, dantel konusunda profesyonel olanlar için ise zor, ağır modelleri sitemizin görsellerinde yer almaktadır.

Dantel deyince akla beyaz renkli örülen küçük veya metrelerce danteller gelse de akla günümüzde bu fikir kırılmış ve renkli iplikler ile yapılan danteller de moda olmayı başarmıştır. Bunun için sizlerde odanızın ahengine ve havasına uyum sağlayacağınız düşündüğünüz renkli iplikler de şömentabllar örebilirsiniz. Eski ve yeni şömentabl örnekleri için sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ