Dantel motifli bluz ve şeması

Dantel motifli bluz ve şeması

Dantel motifli bluz ve şeması yapılışı oldukça kolay olan tığ işi örgü bluz yapılışları son zamanların oldukça ilgi gören tığ işi el işleri arasında yer almaktadır. Genç kızları olan annelerimiz tığ işi motiften uzun hırka ve bluz modellerini uyguladıklarını düşünüyoruz. Motifin modeli çok önemli değildir. İstediğiniz motifi seçebilirsiniz. Görsel resim olarak paylaştığımız bluz modelini farklı motif seçeneği ile yapabilirsiniz. Bluz modelini beğenmeniz yeterli olacaktır.

Bluz modeli uygularken ip seçimini mevsime göre seçmekte fayda olacaktır. Yaz için ince ip seçerek yaz aylarında kullanışlı olacaktır. Kış mevsiminde badi üzerine genç kızlarımız severek kullandıkları kıyafet arsında tığ işi bluz modelleri yer almaktadır.

Tığ işi bluz yapımı son yılların örgü modelleri gençlerimizin oldukça beğenisini almıştır. Örgü modelleri eski zaman diliminde neredeyse giydiğimiz, kazak, hırka, çorap, yelek her şey annelerimizin elinden çıkmaktaydı. Zamanla hazır giyime yönelik giyim başlaması el işi örgüleri bi kısım azaltmaya gitti ve tekrar eskiye dönüş el işleri tercihler arasında yer almaktadır. Modern örgüler tığ işleri kıyafetler sadece ip fiyatına bütçeye uygun olması da etken olmaktadır. Sizlerinde tığ işi örgüler uygulamak elinizden geliyorsa bluz yapabilirsiniz.

Tığ işi örgü modelleri, bluz yapımı, şiş örgüler hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örgü modelleri içinde sitemize bakabilirsiniz.

Dantel motifli bluz ve şeması

 

 

Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz Click here for diagram

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ