Dantel Perde Örnekleri

Dantel Perde Örnekleri

Dantel modelleri ile evinizin her alanında evlerinizi süslemeye devam ediyor sevgili hanımlar. Dışarda çeşitleri çok fazla olan ve gördükçe hepsine sahip olmak istediğini biliyoruz. Aynı anda 3-5 tane alacak gücümüz olmadığına göre neden kendi işimizi kendimiz görmeyelim ki. Günümüz de yaygınlığını gösteren el emeği göz nuru olan danteller çeyizimizin de vazgeçilmezleri arasında yerini almış bir durumda. Hiç eskimeyecek, modası geçmeyecek dantel modelleri gün geçtikçe daha çok rağbet görüldüğü görülmüştür. Bir perdenin dışarı da ne kadar yüksek fiyatlara satıldığını biliyoruz ve görüyoruz. O halde ne mi yapacağız, elimize tığ ve ipimizi ya da ne ile işleyecekseniz gerekli malzemeleri alıyorsunuz ve dantel perde örnekleri ile kendinize birbirinden güzel perdeler işleyerek evinizin her odasında kullanıma hazır hale getiriyorsunuz.

Paranızın cebinden eksilmesinden yana değilseniz, el emeğiniz ile birbirinden şahane dantel perde örneklerini evleriniz için yeniden tasarlayabilirsiniz. Ev hanımlarımız günümüzde çok sıklıkla dantel ördüklerine göre bu iş de sizin için epeyce kolay olacak gibi görünüyor. Zor olan kısmını atlattığımıza göre örme girişimine girmemiz gerekiyor. Eşlerin geneli neden bu kadar çok para harcanıyor diye söylenirler, sabahtan akşama kadar kan ter içinde çalışıp eve para getirmek adına gecelerine gündüzüne katıp çalıştıkları için bu söylediklerinde doruluk payını göz ardı edemeyiz sevgili hanımlar. Siz de evlerinize oturduğunuz yerde maddi açıdan destek sağlamış olursunuz.

Bazen sevdiğimiz eşimiz, dostumuz dantel işlerinden anlayamayabilir. Siz de onları sevindirmek adına dantel perde örnekleri ile feyz alabilir ve onlara hediye etmek isterseniz kolları sıvayabilirsiniz. Çok zamanınızı almadan ve keyif ile yapabileceğiniz birbirinden güzel örnekler ile can sıkıntınızı da giderebilirsiniz. Zaten hanımlarımız genellikle günler yaparak, birbirlerinde toplanıp bir yandan sohbet edip, bir yandan da elleri boş durmasın diye bu şekilde çeşitlilik gösterirler. Sohbetin olduğu her yer şahane olduğuna göre dantel modelleri çıkartmak ayrı bir zevk haline geleceğinden eminim. Sizde vakit kaybetmeden elinize malzemeleri alıp, bir an önce yapım aşamasına geçebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ