Reklam

Dantel Salon Takımları

Reklam
Reklam

Dantel salon takımları kare veya yuvarlak şeklinde tercih edebileceğiniz. Salon takımları kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardandır. Oda takım modelleri kare örnekleri ve yuvarlak modelleri bulunmaktadır. Takım olarak yapılmaktadır. 18 ile 24 parça olarak örülen salon takımları masa ve sehpa örtüleri de yapılarak tam takım olarak çeyizlerde yerini almaktadır.

Dantel denilince akla ilk gelen sandık çeyizi olmaktadır. En yeni örnekler ince ip ile örülerek çeyiz için hazırlanmaktadır. Salon takımları da yine dantel modellerinde bir takımda olsa çeyizlerde yerini almaktadır. Günümüz şartlarında dantel kullanımı azalsa da modası geçmeyen ve evlere ayrı şıklık katan dantel modelleri çeyizlerde yerini almaya devam etmektedir.

Tığ işi modelleri dantel yapılışları sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça önemlidir. Dantel modellerini güzel örüp denk düşüren arkadaşlarımız sipariş alarak kazanç sağlamaktadırlar.

Sayfamızda farklı dantel örneklerini de bulabilirsiniz. Çarşaf, havlu, pike ve birçok dantel modeli ve çeşit örnek seçeneğini bulabilirsiniz.

Dantel, dantel oda takım modelleri, salon takımları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örnekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dantel Salon Takımları

DANTEL ÖRTÜ MODELLERİ
Sizlere biline daha önce benzerini yayınladığım bir model tek farklı eklenme biçimi benim çok hoşuma gitti. Çok farklı bir görüntüsü olmuş.Komşumun kızı için yaptığı çeyizden örnek. Motifler yuvarlak gelecek şekilde ekleniyor tam ortadan hepsine zincir çekip sık iğne doldurarak dönülüyor sonuçta ortaya böyle bir örnek çıkıyor. Bu modeli altıgen olacak şekilde de yapabiliriz bu model baklava dilimi şeklinde örülmüş.       

 

 

 

Sonrakini düzenle 7 Temmuz 2020 7:22 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.