Reklam

Dantel Sandık Örtüsü

Reklam
Reklam

Dantel sandık örtüsü günümüzde sandık kullanımı olmasa da örnek arayan takipçilerimiz için motif detaylı dantel örneğini farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Sehpa örtüsü veya oda takım modeli olarak tercih edebilirsiniz. Çeyizlerde dantel modelleri oldukça önemlidir. Özellikle köy yerleşim yerlerinde dantel örnekleri yapılışı daha fazladır. Çeyizlik en güzel modeller bir kaç takımı yapılmaktadır. Kare modeli varsa yuvarlak modeli de yapılır. Kırsal kesimde dantel yapımı kadar kullanımda çok yaygındır.

Dantel modelleri modası geçmeyen en güzel el işleri arasında yer almaktadır. Günümüzün yoğunluğunda kullanımı azalsa da yine dantel modellerin yapımı devam etmektedir. Şehir hayatının yoğunluğunda çalışan kesim fazla dantel kullanımını tercih etmemektedir. Dantel kullanımı yıkaması ve ütü yapımı uğraştırıcı olduğundan dantel kullanımı yavaş yavaş az sayıda kullanımı tercih edilmektedir.

Farklı dantel modelleri arayan arkadaşlarımız için sayfamızda dantel bölümüne tıklayarak sayfa içeriğine bakarak istediğiniz dantel modellerine ulaşabilirsiniz. Çarşaf kenarları, oda takımları, havlu kenarı, supla modelleri, boncuklu yatak odası takımı, pike ucu gibi aradığınız örnekleri geniş model seçeneğini bulabilirsiniz.

Dantel yapımı, dantel örnekleri, çeyizlik dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Dantel Sandık Örtüsü

Çok hoş bir model sandik örtüsü olarak yapılan bu modeli Sibel’in evinden çektim bunun gibi daha bir çok model var zamanı geldikçe paylaşırız.

Sonrakini düzenle 5 Ekim 2020 10:35 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

4 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

6 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

15 saat önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

17 saat önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.