Değişik Abiye Şal Örnekleri

Değişik Abiye Şal Örnekleri

   Kadınların bugün ne giysem derdi hiç bitmek, tükenmek bilmez. Ne giydiğimiz kadar, neyi ne ile kombine ettiğimiz de bir o kadar önem taşımaktadır. Kombin parçalarımız kadar onlara eşlik eden aksesuarlarımız da bir o kadar önem taşımaktadır. Kadınlar el emeği ile örülmüş nadide parçaları kombinelerinde kullanmaya bayılırlar. Çünkü örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bir benzeri olmayan parçaları kullanmak kadınların oldukça hoşuna gitmektedir.

Örgü ürünler, kombine parçaları son zamanların en trend moda akımlarından biri olmuştur. Trikoya olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. Hiç şüphesiz ki örgü ürünlerde olan şıklığı hazır ürünlerde bulmak zordur.

Şallar dış kombin tamamlayıcı ve aksesuar olarak kullanılmaktadır. Hazır olarak satılanları olduğu gibi örgü şal modelleri de mevcuttur. Spor günlük kullanıma uygun modeller olduğu gibi özel davetlere göre abiye şallar da örülmektedir. Ördüğünüz ipin şekline ve örgünün desenine göre özellikleri de değişmektedir. Şalların şiş ile örülenleri olduğu gibi tığ ile örülen şallarda vardır. Şiş ile örülen şallar daha kalın olduğu için kış aylarında kullanıma daha uygundur. Tığ ile örülen modeller daha ince ve abiye tarzı şalları oluşturmaktadır.

Abiye şalları, özel davetlerde, düğünlerde rahatlıkla kombine tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Kombinenizin şıklığına şıklık katacak, girdiğiniz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yetecektir. Abiye şallar daha çok simli iplerle örülmektedir. Simli iplikler şallarınıza daha abiye havası katmakta ve daha gösterişli olmasını sağlamaktadır. Özel davetler için örülen abiye tarzı şallar daha çok beyaz veya krem renkte tercih edilmektedir. Ancak siz dilediğiniz renkte, kıyafetinize uyumlu olacağını düşündüğünüz renkle de örebilirsiniz.

Sizde eğer abiye şal modelleri arıyorsanız sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ