Değişik El Örgüsü Bayan Bereleri

Değişik El Örgüsü Bayan Bereleri

    Soğuk kış günlerinin gelmesiyle beraber bere ve atkılara olan ihtiyaçta artmıştır. Hazır olarak satılan bere atkı modelleri olduğu gibi el emeği ile örülmüş, örgü modellerde mevcuttur. Ancak el örgüsü modeller daha sıcak tuttuğu ve daha kullanışlı olduğu için, daha fazla tercih edilmektedir. Sizde isterseniz rahatlıkla kendiniz atkı-bere takımlarınızı kendiniz örebilirsiniz. Kış aylarında kombine tamamlayıcı olarak da kullanılan berelerin birçok çeşidi ve modeli mevcuttur.

  Bayan bere modelleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Tığ ile örülen modeller olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de mevcuttur. Ancak son zamanlarda tığ ile örülen modeller daha fazla tercih edilmektedir. Berelerinizi tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak rengarenk bir bere de elde edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tarzınıza ve isteğinize bağlıdır.

Yeni trend bereler genellikle tığ ile düz şekilde örülerek süslemeler yapılan bere modelleridir. Berenizi düz şekilde örerek daha sonra üzerine çiçek, yaprak, gül desenleri motifleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca pul, boncuk, inci gibi materyalleri kullanarak daha şık bereler elde edebilirsiniz. Öreceğiniz ipin kalitesi de bir o kadar önemlidir. pamuklu ve yumuşak dokulu iplerle örerseniz daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Sentetik iplerle örerseniz hem ısıtma hem kullanışlı olması açısından olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Sizde değişik örgü bayan bere modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi olsa da aslında oldukça keyifli ve basittir. Resimli anlatımlı görselleri yakından takip ederek ve inceleyerek rahatlıkla örebilirsiniz. Bereleri kendiniz için örebileceğiniz gibi hediye de edebilirsiniz. El emeği, göz nuru ile yapılan örülen hediyeden daha değerli ne olabilir. Sizde özenle ördüğünüz bere takımını sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ