Reklam

Değişik El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

Reklam
Reklam

Değişik el örgüsü bayan yelek modelleri kış aylarında en çok örülen örgü modelleri arasında yelek modelleri gelmektedir.

Örgü yeleklerin bele kadar kısa olan modelleri olduğu gibi yere kadar uzanan modelleri de mevcuttur. Spor, günlük yelekler olduğu gibi özel davetlerde kullanabileceğiniz klasik modeller de vardır. Günlük yelekler daha çok renkli modellerden oluşurken, klasik modeller soft ve siyah-beyaz renklerde örülmektedir. Ancak siz istediğiniz renkte örebilirsiniz.

Değişik El Örgüsü Bayan Yelek Modelleri

Kadınlar el emeği ile yapılmış, el örgüsü ürünleri, parçaları kombinelerinde kullanmaya bayılırlar. Çünkü el örgüsü ürünler tektir ve size özeldir. Kadınlar girdikleri ortamda dikkat çekmeyi, beğenilmeyi isterler. Örgü modeller de bunun için çok iyi fırsat sunmaktadır. Binlerce model ve çeşit içinden sizde dilediğiniz örneği rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Örgü parçalara olan düşkünlük gün geçtikçe artmakta ve fazlasıyla tercih edilmeye devam etmektedir. Hiç şüphesiz ki hazır ürünler hiçbir zaman el emeği ile yapılmış örgülerin yerini tutmamaktadır. Örgüden yapılmış çok şık kombine parçaları vardır. Örgü yelekler, kazaklar, hırkalar, şallar bunlardan sadece birkaçını oluşturur.

Eskiden günümüze kadar gelmiş yelek modelleri olmasıyla beraber sezonun yeni trend olmuş şık, gösterişli modelleri de mevcuttur. Bu sezon özellikle de pantolon ile kombine edilen yere kadar uzanan uzun yelekler fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Özellikle de tesettürlü bayanların kombinelerinde sıklıkla kullandıkları yelekler kullanışlı olması açısından da çok fazla tercih edilmeye başlamıştır.

El örgüsü yelekler kullanışlı ve rahat olması açısından bayanlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Tığ ile örülen yelek modelleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır. Şiş ile örülen modeller daha çok kalın, kışlık modelleri oluştururken, tığ ile örülen modeller daha çok ince iplerle örülen yazlık modelleri oluşturmaktadır.

Sizde değişik örgü bayan yelek modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 14 Kasım 2020 7:48 pm

Reklam
Paylaş
Yayınlayan
Arzu Canki

Rasgele Konular

 • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

51 dakika önce
 • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

2 saat önce
 • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
 • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
 • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
 • Örgü Modelleri
 • Tunus İşi
 • Video
 • Video Anlatımlı Örgüler
 • Video Galeri
 • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Tunus işi yeni model yapımı görsel içerikli anlatımları siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Canım anne… Devamını oku

2 gün önce
Reklam