Canım Anne

Değişik El Örgüsü Bebek Tulumları

Değişik El Örgüsü Bebek Tulumları

   Annelerin bebekleri için kış aylarında tercih ettiği en önemli kıyafetlerden biri de tulumlardır. Hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü ile yapılmış modeller de mevcuttur. Her geçtiğimiz sene örgü tulumlar yeni modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Tulum örmeye başlamadan önce ilk olarak hangi rengi tercih edeceğinize karar vermeniz önemlidir. Yılın en trend renklerini araştırarak sizde bebeğinize soğuk kış günlerinde giyebileceği harika tulumlar örebilirsiniz. Bu sezon erkek bebekler için turkuaz daha fazla ön plana çıkıyorken kız bebekler için her zaman ki gibi pembe ve tonları yerini ve önemini korumaktadır.

Tığ ile örülen modeller olduğu gibi şiş il örülen tulum modelleri de mevcuttur. Siz hangi örgü de daha iyiyseniz onu tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık modeller arasından dilediğinizi seçip örmeye başlayabilirsiniz.

Öreceğiniz tulumu tek renk örebileceğiniz gibi birden faza rengi bir arada kullanarak cıvıl cıvıl bir tulum elde edebilirsiniz. Düz şekilde örerek üzerine motif ve figürler ekleyebilirsiniz. Kız bebek tulumlarında genellikle çiçek, yaprak motifleri kullanılırken, erkek bebek tulumlarında daha çok hayvan figürleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Bebek tulumlarının şapkalı olarak örülenleri de mevcuttur. Özellikle de kış aylarında dışarı çıkacağınız zaman rahatlıkla giydirebileceğiniz şapkalı tulum modelleri bu sene fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır.

Seçtiğiniz tulumu ördükten sonra üzerini değişik boncuk, inci ve kurdeleler ile süsleyerek renk katabilirsiniz. Aynı zamanda ponpon ile süsleyerek hareketlendirebilirsiniz. Ördüğünüz bebek tulumunu renklendirmek daha şık hale getirmek tamamen sizin elinizde olan bir şeydir. Tarzınıza ve zevkinize uygun olarak süslemeler yapabilirsiniz.

Sizde değişik el örgüsü bebek tulumları arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetiyle uyumlu olan modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ