Değişik El Örgüsü Bebek Yeleği Örnekleri

Değişik El Örgüsü Bebek Yeleği Örnekleri

Sonbahar ve kış aylarında özellikle de bebekler için en kullanışlı kıyafetlerden biri de yeleklerdir. Yelek hem kullanışlı olması açısından hem de bebekleri sıcak tutması açısından fazlasıyla tercih edilmektedir. Hazır satılan bebek yelekleri olsa da örgü yeleklerin yerini tutmamaktadır. El örgüsü parçalar her zaman için önem ve değerini korumaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş yelek örnekleri olmasına rağmen yeni moda, trend yelek modelleri, örnekleri de mevcuttur. Sizde eskiyle yeniyi birleştirerek özgün modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

  El örgüsü bebek yelekleri, kazaklara oranla daha kolay ve pratiktir. Bu yüzden isteyen herkes rahatlıkla örebilir. Erkek bebekler için örülen yeleklerde daha çok beyaz, mavi, lacivert, krem gibi renkler daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da örebilirsiniz. Desenli örebileceğiniz gibi düz şekilde örerek motifler ekleyebilirsiniz. Erkek bebek yeleklerinde daha çok geometrik motifler ve hayvan figürleri kullanılmaktadır. Son zamanlarda ise akıllı ipler moda olmuştur. Sizde eğer desen koymayı bilmiyorsanız akıllı iplerden satın alarak rahatlıklı desenli yelekler de örebilirsiniz.

   El örgüsü kız bebek yelekleri ise erkek yeleklerinden daha fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Daha çok pembe, pudra, beyaz gibi tonlar tercih edilmektedir. Yine tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli modeller de oluşturabilirsiniz. Desenli örebileceğiniz gibi düz şekilde örerek daha sonra motif ekleyebilirsiniz. Kız bebek yeleklerinde daha çok çiçekli yaprak, gül gibi motifler, figürler kullanılmaktadır. Akıllı ipleri kullanarak kendinden desenli modeller de oluşturabilirsiniz.

Sizde değişik el örgüsü bebek yelekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Harika ve birbirinden şık modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ