Değişik Erkek Çocuk Bere Modelleri

Değişik Erkek Çocuk Bere Modelleri

    Soğuk kış günlerinin gelmesiyle beraber şapka ve berelere olan ihtiyaçta artmaktadır. Hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü modelleri de vardır. Ancak daha kullanışlı olduğu için örgü modeller daha fazla tercih edilmektedir. Yetişkinler için bere modelleri olduğu gibi çocuklar ve bebekler içinde örülen modeller mevcuttur. Her geçtiğimiz sene yeni modeller, çeşitler ortaya çıkmaktadır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından sizde dilediğinizi seçebilirsiniz.

Erkek ve kız çocukları için farklı modellerde bereler tasarlanmaktadır. Erkek çocuk bereleri örülürken daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert ve bordo gibi renkler daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Öreceğiniz bereyi tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da çok şık modeller elde edebilirsiniz.

Erkek çocuk bere modelleri çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Birbirinden şık ve farklı modeller mevcuttur. Geçmişten günümüze kadar gelmiş modeller olduğu gibi yeni moda, trend modeller de mevcuttur. Berenizi tığ ile örebileceğiniz gibi şiş ile örebileceğiniz modeller de vardır. Siz hangisinden daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

Düz bir şekilde örebileceğiniz gibi desenli modeller de yapabilirsiniz. Özellikle de tığ ile yapılan modeller de süslemelere daha fazla ağırlık verilmektedir. Düz tek renk ördüğünüz berenizin üzerine hayvan, emoji gibi motifler yaparak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda berelerinize kurdele ekleyerek daha güzel görünmesini sağlamanız mümkündür. Özellikle de erkek berelerinde kulaklı modeller çok fazla rağbet görmektedir. Sizde bu şekilde yapabilirsiniz. Ponpon ekleyerek şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Sizde değişik el örgüsü erkek çocuk bereleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ