Canım Anne

Değişik Erkek Çocuk Hırka Modelleri

Değişik Erkek Çocuk Hırka Modelleri

   Eskiden günümüze kadar gelmiş örgü parça modelleri olduğu gibi yeni trend moda örgü parça modelleri de mevcuttur. Her geçtiğimiz gün bu modellere yenileri eklenmektedir. Eskiyle yeninin birleşmesiyle beraber özgün modeller de ortaya çıkmıştır. El emeği, göz nuru ile yapılan hırkalar, kazaklar, yelekler çok fazla önem ve değere sahiptir. Örgü ürünler tektir ve size özeldir. Hazır ürünler gibi belli kalıplarda değildir. Tarzınıza ve isteğinize göre şekillendirmeniz mümkündür. Yetişkinler için örgü hırka modelleri olduğu gibi çocuklar içinde birbirinden şık ve gösterişli hırka modelleri mevcuttur.

Kız ve erkek çocukları için hırka modelleri farklılık göstermektedir. Cinsiyete göre öreceğiniz hırkanın modeli, deseni, rengi değişkenlik göstermektedir.

  Erkek çocuk hırkaları daha çok mavi, beyaz, lacivert, kremi siyah, bordo gibi renkler kullanılarak örülmektedir. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz.  Düz bir şekilde örebileceğiniz gibi desenli modelleri de tercih edebilirsiniz. Şiş ile örülen modelleri olduğu gibi tığ ile örülen hırka modelleri de mevcuttur. Düz tek renk ördüğünüz hırkayı hayvan motifleri ile süsleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni moda olmuş akıllı iplerle de örerek farklı ve şık bir hırka elde etmeniz mümkündür. Hırkanızı uçlarına ponpon ekler yaparak daha farklı ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Hırkayı ördüğünüz ipin kalitesi de bir o kadar önem taşımaktadır. Pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Pamuklu iple ördüğünüz hırka hem daha sıcak tutacak hem de iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Sizde değişik el örgüsü erkek çocuk hırkaları için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ