Reklam

Değişik Örgü Çerçeve Modelleri

Reklam
Reklam

    Örgünün kullanım alanı gün geçtikçe artmakta ve her yeni gün yeni modeller, fikirler ortaya çıkmaktadır. Örgü bizim hayatımızın her alanında karşımıza çıkmayı başarmıştır. Giyim sektöründen, çeyizlik eşyalara özellikle de son zamanlarda ev dekorunda fazsıyla rastlar olduk. El emeği ürünlerin yeniden değerlendiği, önem kazandığı günümüzde her geçtiğimiz gün yeni fikirler ortaya çıkmaktadır. Ev dekoruna renk katacak birbirinden şık ve gösterişli parçalar mevcuttur. Evinde nostaljiyi ve farklılığı seven bayanlar için çok şık parçalar üretilmiştir. El becerisi yüksek olan bayanlar rahatlıkla evlerine örgü parçalar, aksesuarlar yapabilirler. Örgüden yapılmış magnetler, duvar süsleri, çerçeveler daha niceleri vardır.

Evinizin bir köşesinde sizin yaptığınız, el emeği, göz nuru bir çerçeve olsun istemez misiniz. Birbirinden şık örgü çerçeve modelleri mevcuttur. Dekoratif aynalar için oldukça şık tasarımlar mevcuttur. Evinizin rengine, mobilyasına uyumlu olacak renkleri seçerek aynalı çerçeveler yapabilirsiniz. İsterseniz tek renk kullanabilir isterseniz birden fazla rengi bir arada kullanarak daha renkli modeller de yapabilirsiniz. Tek renk sade bir şekilde kenarlarını örgü örüp daha sonradan çiçek, yaprak motifleri ile süsleyebilirsiniz. Süslerken inci, boncuk gibi materyaller de kullanabilirsiniz. Böylelikle ürününüze hareketlilik katmış olursunuz.

Dekoratif ayna yapabileceğiniz gibi çok şık fotoğraf çerçeveleri de yapabilirsiniz. Özellikle de tığ işi olarak yapılan bu çerçeveler sizin de evlerinize renk getirecek fark katacaktır. Kare şeklinde çerçeveler elde edebileceğiz gibi yuvarlak ve oval şekilde de örebilirsiniz. İsterseniz kendi ev dekorunuz için kullanabileceğiniz gibi bir yakınınız içinde hediye olarak örebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ile yapılmış hediyeler daha kıymetli ve değerlidir.

Sizde örgü çerçeve örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz

Sonrakini düzenle 26 Kasım 2016 8:37 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.