Canım Anne

Degrade bebek hırkası modeli nasıl yapılır

Degrade bebek hırkası modeli nasıl yapılır

Degrade bebek hırkası modeli nasıl yapılır en çok tercih edilen hırka modelleri arsında degrade hırkaları modelleri yapılmaktadır. Bizlerde sizler için en çok beğenilen modellerin görsellerini sizlere sunuyoruz. Umarım istediğiniz görsellere ulaşabilirsiniz.

Degrade hırka modelleri görselliği ile oldukça dikkat çeken hırka örnekleri arasında yer almaktadır. Kaban modeli gibi duruşuyla annelerimizin çokça yaptıkları hırka modelleri arasında bulunuyor.

Hırka modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde görsellerimiz fikir olarak oldukça yardımcı olacaktır. Farklı hırka modelleri sayfamızda mevcuttur ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Degrade bebek hırkası modeli nasıl yapılır

Degrade bebek hırkaları ve modelleri

İstenilen ip tercih edebilirsiniz. İpin kalınlığı ve ince oluşuna göre şiş numarası değişmektedir. Aldığınız ip markalarının arka kısım etiketinde şiş numarası belirtilmiştir. Bakmanızda fayda vardır.

2018 yılında Instagram da başlatmış olduğumuz degrade hırka etiketi ile yaptığınız degrade hırka örneklerini paylaşan arkadaşların, içlerinde en güzel olanları sizler ile paylaştık, emeği geçen her bir arkadaşımıza teşekkür ederiz. Beğendiğiniz modelin sahibine ulaşmak için resim üzerindeki ismi Instagram dan arayarak kişiye ulaşabilirsiniz. Etkinliğimiz bitmiştir, sizlerde yaptığınız modelleri bizler ile paylaşmak isterseniz @canimannecom etiketi ile paylaşabilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri, hırka örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Degrade bebek hırkası modeli nasıl görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ