Dekoratif Ahşap Objeler

Dekoratif Ahşap Objeler

   Ahşap ev dekorunda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Ahşabın dokusu, görünümü evinizin havasını değiştirecek, farklılık katacaktır. Ahşaptan yapılmış çok şık aksesuar fikirleri mevcuttur.

Ahşaptan yapılmış bir saat odanıza ayrı bir hava katarken aynı zamanda farklı bir görünümde yakalamış olursunuz. Özellikle de klasik mobilyalarınıza çok güzel uyum sağlayacaktır.

Ahşap dekoratif avizeler son zamanlarda çok fazla rağbet görmektedir. Evinizin havasını değiştirecek, şıklık ve zarafet katacak birbirinden şık ahşap avize modelleri mevcuttur. Sizde evinize en çok uyumlu olacağını düşündüğünüz modeli seçerek kullanabilirsiniz.

Ahşaptan yapılmış koltuk sehpası da son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Ahşabın dokunduğu her yer daha bir farklılaşmakta ve ayrı bir hava katmaktadır. Ahşabın dokusu sizi büyülemeye yetecektir.

Ahşaptan yapılmış çok şık duvar askılıkları da mevcuttur. Evinizin girişine duvara doğal ahşap görünümlü askılık yaptırabilirsiniz. Doğal ahşabın evinize kattığı şıklık herkesin dikkatini çekecektir. Artık yapay olan ürünlerden ziyade doğal ahşap görünümlü eşyalar, dekoratif aksesuarlar daha fazla dikkat çekmeye ve kullanılmaya başlamıştır.

Ahşap, kütük görünümlü yer, zemin kaplamalar her geçen gün daha fazla rağbet görmeye devam etmektedir. Özellikle de evlerinde doğal görünümü sevenler için harika bir öneri, fikir olacaktır. Kütük görünümlü zemin sizin evinize çok yakışacak, evinize gelen dostlarınız gözünü zeminden alamayacaktır.

Aynı zamanda doğal ahşap ürünler bularak evinizin en şık köşesinde sergileyebilirsiniz.

Ahşap kütüklerden yapılmış doğal görünümlü çok şık mumlar yapılmaktadır. Sizde özel günlerinizde kullanmak için ister satın alabilir isterseniz el becerilerinizi kullanarak rahatlıkla kendinizde yapabilirsiniz.

Doğal görünümlü ahşaptan yapılmış orta sehpaları da çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Özellikle de beyaz renkli mobilyalar ile kullanıldığında çok daha hoş bir uyum yakalayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ