Deniz Taşlarından Neler Yapılabilir?

Deniz Taşlarından Neler Yapılabilir?

Deniz Taşlarından Neler Yapılabilir?

Denizden topladığınız taşları el emeği hediyeliklere, el yapımı süslere dönüştürebilirsiniz. Biraz el becerilerinizi, biraz da hayal gücünüzü kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Şimdi sizler için birkaç tane seçenek soncağız. Bunlara göz atarak fikir sahibi olabilir, sizlerde elinizdeki deniz taşlarını değerlendirebilirsiniz.

Deniz Taşlarından El Yapımı Ürünler

İşte size deniz taşlarından yapabileceğiniz el yapımı ürünler, hediyelikler ve süsler;

  • Deniz taşlarını hasır iplikle buluşturarak mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Aynanın etrafını önce hasır iplerle çevreleyip, kaplayınız. Bunu tutkal yardımı ile yapabilirsiniz. Ardından denizden topladığınız minik taşları eğer varsa denizyıldızlarını kullanarak aynanızı süsleyiniz. Her zaman için el emeği verilerek yapılan ürünler hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir.
  • Denizden topladığınız taşları, deniz kabuklarını ve deniz yıldızlarını el yapımı harika bir bilekliğe, kolyeye veya küpeye dönüştürebilirsiniz.
  • Sevdikleriniz ile çekildiğiniz en özel ve güzel fotoğrafları el yapımı çerçevelere yerleştirmeye ne dersiniz? Kenarları boş ve düz olan çerçeveleri denizden topladığınız çeşitli boyutlu ve renkli deniz taşları ile süsleyebilirsiniz.
  • Sevdiklerinizin baş harflerini deniz taşları ile birleştirmeye ne dersiniz? Toplamış olduğunuz deniz taşlarını kalın kartondan kestiğiniz harflerin üzerine tutkalla yapıştırınız. Sevdikleriniz için harika bir hediyeliğe dönüştürün.
  • Denizden topladığınız düz deniz taşlarını kullanarak el yapımı nihaleler yapabilirsiniz. İster kendi eviniz için kullanabilir isterseniz hediye edebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ