En güzel el yapımı kolye modelleri

En güzel el yapımı kolye modelleri

En güzel el yapımı kolye modelleri denizatı kolye görseli ve polimer kil ile yapabileceğiniz video anlatımlı kolye modellerini uygulayabilirsiniz. El sanatını sevenler için takımı uğraşları oldukça zevkli olan ve takı kullanımını sevenler için en güzel uğraşlar içinde olduğunu düşünüyoruz. Farklı takı çalışmaları için sayfamıza göz atabilirsiniz. İğne oyası kolye yapımı içinde yazının üzerine tıklayabilirsiniz.

Takı kullanımı hanımlarımızın kıyafetlerini tamamlayan şıklık veren ürünlerdir. Kolye, yüzük, bileklik, vazgeçilmeyen aksesuarlar olmaktadır. Kendi tasarımı uygulayan arkadaşlarımız çeşit çeşit takıları kullanabilmekteler. Takı tasarım kursları ve öğretici video anlatımlarla sizlerde en güzel takıları yapabilirsiniz.

Polimer kil ile kolye yapımı

Küçük kolye aparat kullanımı

3 Renk hamur tercihi

İlk olarak siyah hamur ile orta kısma kabarık hamur şeklini verelim, devamında yeşil renk hamuru iyice inceltelim. İncelttiğimiz hamuru aparat yardımı ile siyah hamur üzerine yerleştirelim. Çiçek kısmı ve taş detaylarını yerleştirip kolye tasarımını bitiriyoruz. Detaylar için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Takılar, kolye tasarımı, takı yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

En güzel el yapımı kolye modelleri

Kocaman dalgaların arasında sığınacak küçük bir kayalık,

Masmavi denizdeki acemi denizatı.

                                                                    Özlem M. Birgün
 
 
 
Bu denizatı, teller ve denizin aşındırdığı camlar kullanılarak yapılmış kolye ucu. Farklı renkte olanlarıda vardı, ben maviyi çok sevdiğim için bunu kaydetmeyi tercih etmiştim. Aynısını denemek istiyorum, ama önce deniz mevsimi gelmeli, deniz kıyısına koşmalıyım, koşmalıyız, e hadi artık…..
Yapmayı becerebilirsem burada paylaşırım.
(Blogger olmadan önce “etsy” de görmüştüm, o nedenle kaynağı kaydetmemişim. Şimdiler de buna özen gösteriyorum.)  
 
 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ