Reklam

Denizci Battaniyesi Gemi İşleme Yapımı

Reklam
Reklam

Merhaba sevgili arkadaşlar canım anne YouTube kanalımıza hoşgeldiniz

Denizci battaniyesi gemi işleme yapımı daha öncesinde denizci battaniyesinin nasıl yapıldığını video anlatımlı olarak sizlere sunduk artık işleme kısımları devam etmektedir. Denizci battaniyesi işleme video anlatımlarımız kanalımızda bulunmaktadır.

Battaniye modellerinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan denizci battaniyesi yer almaktadır. Renk uyumu olsun
Denizin sembollerini taşıması görselliğine ayrı güzellik katmaktadır. Yapmak isteyen hanımlarımız için tüm detayları ve yapılışı sayfamızda ve kanalımızda mevcuttur.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız kolaylıkla modelimizi yapabilirler video anlatımlarımız sizlere oldukça faydalı olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Denizci Battaniyesi Gemi İşleme Yapımı

İlk olarak ortalayıp saymakta fayda var. Alt kısmından sayarak yapalım. 22 En, 21 boy olarak sayılmıştır. Artırıp veya eksiltip büyüklüğünü istediğiniz gibi ayarlamak sizlere kalmıştır. Annelerimiz işleme kısmını çok iyi bilirler. Bilmeyen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolay gelsin.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin…

Örgü, battaniye yapımı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Denizci Battaniyesi Gemi İşleme Yapımı VİDEO ANLATIM

Battaniye işleme yapımı

Sonrakini düzenle 3 Temmuz 2019 5:28 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Tığ İşi

Tığ İşi Saç Bandı Modelleri

Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara… Devamını oku

1 gün önce
  • Atkı Örgü Modelleri

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

El Örgüsü Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Tığ İşi Çanta Yapımı

Çantalar kadınların olmazsa olmaz… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.