Depolama İçin Farklı Tasarımlar

Depolama İçin Farklı Tasarımlar

 Mutfağınızdaki veya evinizin başka odalarındaki ufak tefek eşyaları nereye koyacağınıza a-karar veremiyor musunuz ve bu size sorun mu oluyor? Aslında bu dağınıklık ve karmaşadan kurtulmak için pratik birkaç çözüm yolu vardır. Bunlardan biri de kumaştan yapmış olduğunuz şık ve kullanışlı çantalardır. Mutfaklarınız, banyolarınız için yapacağınız bu kumaş çantaları çok fonksiyonlu olarak kullanabilirsiniz.

Bunu gerçekleştirmek için gerekli olan tek şey renk renk kumaşlar ve el becerilerinizdir. El becerilerinizi ve kumaşları kullanarak oldukça kullanışlı ve şık çantalar elde edebilirsiniz. Biraz hayal gücünüzü kullanarak ve biraz da zaman ayırarak harikalar yaratabilirsiniz.

Birkaç farklı kumaş ile balık şeklinde yaptığınız çantaları ortalık toparlayıcı ve ufak tefek eşyaları, nereye koyacağınızı bilemediğiniz eşyaları kullanmak için yapabilirsiniz.

Kirli çamaşırlarınızı koyduğunuz sepet fazla mı yer kaplıyor? Bunun için size oldukça şık ve kullanışlı bir çözüm yolu önerimiz var. Renkli mavi, krem, lacivert renklerinde kumaşlar ile büyük balıklar şeklinde yaptığınız çantaları duvara asarak içerisine kirli çamaşırlarınızı biriktirebilirsiniz. Böylelikle hem kirli sepetinin yer kaplama sorunundan kurtulmuş olur aynı zamanda da şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Ancak yapmış olduğunuz balık formundaki çantaların boyutunu biraz büyük yaparak daha fazla kıyafet almasını sağlarsanız daha kullanışlı olacaktır.

Mutfaklarımızdaki çöp poşetleri el altında durduğu zaman sizi oldukça rahatsız edecektir. Bunun için tavuk şeklinde ve formunda yaptığınız çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tavuk formunda yaptığınız çantaları ayak kısmından duvara asınız ve boğaz kısmında bir boşluk bırakarak poşetleri burada çekip alarak kullanabilirsiniz.

Aynı şekilde mutfak malzemelerinizi koymak için bir aşçı modeli yapabilirsiniz. Birkaç yerine cep yaparak o kısımlara kepçelerinizi ve farklı mutfak eşyalarınızı koyabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ