Karışık Örgü Örnekleri

Karışık Örgü Örnekleri

Modern çağ ile birlikte hayatımızda yer verdiğimiz ne varsa her şeyi basit yollardan üretmeye, yaşamaya ve zaman kazanmaya çalışıyoruz. Ev eşyalarından giyim kuşama kadar yaşantımızın ayrılmaz parçaları olan objeleri az ve öze indirirken işlevselliğinin çok olması artık tüm insanların önem verdiği bir konu olmakta. Zamanımızda örgü örmek; örerek stres atmak, kendimiz, sevdiklerimiz ya da evimiz için bir şeyler üretmenin anlatılmaz keyfini yaşamak anlamına geliyor.

Biz bugün sıkılmadan, yorulmadan emek ve vakit harcayarak yaptığınız örgü işlerini sizin için nasıl daha keyifli bir hale getiririz biraz ondan bahsetmek istedik. Tek bir motifle ya da örnekle günlerce uğraştıktan sonra bunalıp bir kenara atacağınız arkası gelmeyen yarım işler bırakacağınıza, birbirinden farklı malzemeler kullanarak, farklı modelleri birleştirerek bir bütün haline getirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Özellikle örgü giysiler, örtüler yaparken kullanabileceğiniz bu hayat kurtaran fikri hayata geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Karışık örgü modelleri bir araya geldiğinde ne kadar şık ve özgün şeyler yapacağınızı tahmin bile edemezsiniz. Birkaç farklı motifin, değişik renk iplerin örgünüze nasıl güzel bir hava katacağınızı düşünün. Karışık örgü yapımı tamamen özgün bir iş olacağından başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz örgü örneklerine imza atmış olacaksınız sevgili hanımlar. Küçük motiflerden yola çıkacak olursak tığ işi karışık örgü örnekleri size ucu bucağı olmayan bir çeşit zenginliği sunar dersek abartmış olmayız. Motiflerin farklılığından kullanacağınız iplerin renk ve yapısına kadar sınırsız sayıda değişik işler üretmeniz kaçınılmazdır. Bahsettiğimiz karışık örgü modellerini belki bir yelekte ya da etekte kullanabileceğiniz gibi belki bir bebek battaniyesinde ya da masa örtüsünde de kullanabilirsiniz hanımlar. Tamamen sizin hayal gücünüz ve becerinize endeksli bu zevkli işler, size özgün işler yaratmanın zevkini tattırırken aynı zamanda günlük yorgunluk ve stresten de arınmanız için biçilmiş kaftan olacağından eminiz. Zamanla göreceksiniz ki örgü örerek kendi terapinizi, tedavinizi kendiniz yapıyorsunuz ve huzur buluyorsunuz.

Aşağıdaki örgü modelleri resimlerinden faydalanacağınız gibi ayrıca sitemizdeki örgü ve hobi kategorimize de göz atabilir ve sosyal medya hesaplarınızda beğendiğiniz içeriklerimizi paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ