Yetişkin erkek örgü süveter modelleri

Yetişkin erkek örgü süveter modelleri

Yetişkin erkek örgü süveter modelleri örgü modellerinde erkek süveter modeli en çok kullanılan örgü erkek kıyafeti olmaktadır. Süveter modelleri gömlek kullanımında oldukça kullanışlı olmaktadır. Bir çok kıyafeti tamamlamaktadır. Erkek örgü modellerinde yapımı bir çok örgü modeline daha kolay yapılmaktadır. Yazımızın içindeki görselleri inceleyerek süveter yapımında fikir alabilirsiniz.

Örgü şiş modelleri vazgeçilmez el işleri arasında yer almaktadır. Şiş modelleri yetişkin gurubunda kazak ve süveter hırka modellerinde çok sık rastladığımız modeller arasında yer almaktadır.

Şiş örgü modellerinde mevsimine göre ip seçimi tercih etmekte fayda olacaktır. Kış ayları için kalın yün ipler daha sıcak tutması açısından oldukça önemli olmaktadır. Yaz ve mevsimlik içinde ince ip tercihinde bulunmakta fayda var. Şiş numarasını da ip ve elinizin değişimine göre seçmek modelin ve örneğin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Sayfamızda örgü modellerinin içeriği oldukça fazladır. Yapılışları video anlatımlı modelleri fazlasıyla içermektedir. Örgü modellerine ait birçok örneği video anlatımlı bulabilirsiniz.

Örgü modelleri, yetişkin örgü modelleri, erkek süveter modeli hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı modeller için mutlaka sayfamıza göz atınız.

Yetişkin erkek örgü süveter modelleri

erkek örgüleri örnekleri,mor renkli yün süveter modeli 
erkek örgü yelek modeli

Gri renkli saç örgülü v yaka erkek süveteri,en çok tercih edilen renk gri renktir erkek örgülerinde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ