Çiçek bere yapılışı

Çiçek bere yapılışı

Çiçek bere yapılışı farklı örgü bere arayanlar için özellikle genç kızlarımızın çok beğeneceği bere modeli olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı resim görselli olarak uygulayacağınız şık bere modelidir. Tığ işi bere örnekleri sevenler için çiçek detaylı inci süslemeli ilgi çeken bere örneğini görselleri takip ederek uygulayabilirsiniz.

Çiçek bere modeli farklı renk ve ip seçimi ile kendi tarzınızı yapabilirsiniz. Ponpon detayları sizlerin tercihine kalmıştır. Renk uyumunu kaban ve montlara göre seçerek uyumlu giyinmeyi sevenler için şıklığın tercihidir.

Yetişkin bere modelleri ve çocuk bere örnekleri video anlatımlı sayfamızda mevcuttur. Şiş ve tığ işi bere, şapka örnekleri en güzel modellerini sayfamızda yer vermeye devam etmekteyiz. Kış mevsiminin vazgeçilmezi bere ve şapka modelleri olmaktadır.

Tığ işi bere modelleri, örgü şapka örnekleri, video anlatımlı bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örnekler için linke veya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çiçek bere yapılışı

Bere modeli için istediğiniz ip markasını tercih edebilirsiniz. Mevsimine göre ipin kalınlığını seçmekte fayda olacaktır.

Tığ seçimini ip ve elinizin sıklığına göre ayarlarsanız modelin daha güzel olmasını sağlayacaktır.

Model uygularken yapacağınız kişiye göre ölçerek boyutunu ayarlayabilirsiniz. Trabzan tekniği ile ilk sırası yapıldıktan sonra zincir sayılarını elinize göre ayarlayıp sırayı tamamlatıp devamında trabzan yapıyoruz zincir içlerine sırayı bitirip, zincir çekip modelin çiçek görselini almasını sağlıyoruz. Tekrar trabzan yapıp devam eden modeldir. Zincir ve trabzan uyguluyoruz. Resim görsellerini takip ederek modelin yapılışını uygulayabilirsiniz.

görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana görüntü ana

   
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ