Çeşitli Masa Örtüsü Örnekleri

Ev dekorasyonunuzda modern dokunuşlara, sunumlara ihtiyaç duyduğunuz bir döneme girdiyseniz evinizdeki eski örtüleri hemen toparlayarak işe başlayabilirsiniz. Mevcut malzemelerinizi kesinlikle atmayın, bir süre sonra onların üzerinde yapacağınız sihirli dokunuşlarla tarzlarını değiştirebilir, keyifle kullanacağınız hallere getirebilirsiniz. Yıllar önce dolabın en ücra köşesine ya da sandığın en dibine yerleştirdiğiniz dantel takımlarınızı çıkarın bakalım ortaya. Vakitten ve nakitten kazanacağınız harika bir projeyle onları yepyeni bir yüzle sergileyeceğiniz günler çok uzakta değil.

Kumaş ve dantel masa örtüsü yapımı üzerinde duralım, eskileri dönüştürelim, yeni örtüler hazırlayalım hep birlikte. Elinizde olan dantelleri kumaşla birleştirerek oldukça şık ve yeni bir masa örtüsüne sahip olabilirsiniz. Yeniden örmek isterseniz de kolay kumaş ve dantel masa örtüsü modelleri sizin için iyi bir yol gösterici olacaktır. kumaş ve danteli bir arada kullanacağınız örtüleri farklı tarzlarda tasarlayabilirsiniz. Dantel motifleriniz büyüklüğünde kumaşlar hazırlayıp birbirlerinin üzerine gelecek şekilde yerleştirip, hepsini birleştirdikten sonra kenarına yine dantel kenar örebilirsiniz. Başka bir masa örtüsünü dantellerinizi ara dantel gibi kumaşın belirli yerlerine dikip kullanabilirsiniz veya dantelleri yine kumaş örtünüzün etek kısımlarına gelecek şekilde dizayn edebilirsiniz. Kumaş ve dantel masa örtüsü örnekleri arasında bahsettiğimiz tüm modelleri rahatlıkla bulabilir, tüm detayları inceleyebilirsiniz. Yeni dantel öreceğiniz durumlarda dantelinizi kumaştan farklı bir renkte örebilir, masa örtünüze değişik bir hava verebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırları sonsuz olsun hanımlar. böylelikle neler yapabileceğinizi, yaratıcılığınızı yeniden keşfedebilirsiniz.

Patik örgü modelleri sayfamıza buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Bu yılın yeni patik modellerinden birini mutlaka beğenecek, kendiniz ya da sevdikleriniz için örmek isteyeceksiniz. Sitemizin linkini sosyal medya hesaplarınızda paylaşmalı, farklı kategorilerdeki yeni bilgilerle yakınlarınızın da tanışmasına ön ayak olmalısınız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ