Canım Anne

Derya Baykal erkek çocuklar için örgü hırka anlatımı

Derya Baykal erkek çocuklar için örgü hırka anlatımı

Derya Baykal erkek çocuklar için örgü hırka anlatımı model yazılı açıklamalı görsel detaylı olarak sizlere beğenisine sunuyoruz. Erkek çocuk örgü hırka modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Fil dişi erkek bebek hırka modelini video anlatımlı olarak izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü çocuk modelleri annelerin çok tercih ettiği örgü grubudur. Çocuk örgü modelleri için sayfamıza bakarak istediğiniz örgü örneklerini inceleyebilirsiniz. Hırka modelleri dışında yelek, bere, patik modellerini video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Video anlatımlı örgü modelleri sizlere kolaylık sağlayacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Fil dişi erkek bebek hırka modeli yapılışı

1 Yaş için uygundur.

5 Adet ahşap düğme

4, 5 Yumak ip kullanımı

3,5 Numara şiş tercihi,

Yapılışı : 76 tane ilmek atımı ile başlayalım modelimize bütün ilmekleri haraşo örelim son iki ilmeği örmeden alalım ve bütün ilmekler haraşo örümü ile devam edelim yine son iki ilmeği örmeden alalım. İlik açalım aynı şekilde örelim ve son iki ilmeği örmeden devam edelim haraşo 5 sıra olana kadar devam edelim. 7 İlmek haraşo örelim modelimizin örnek kurumuna başlayalım. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek bu güzel hırka modelini yapabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin..

Hırka modeli, erkek çocuk hırka örnekleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı modellerimiz için linke tıklayınız..

Derya Baykal erkek çocuklar için örgü hırka anlatımı

erkek çocuklar için örgü hırka anlatımı

IMG_0029

erkek çocuklar için örgü hırka anlatımı İÇİN TIKLA resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri çocuk hırka yapılışı 

Fil dişi bebek hırka modeli yapılışı VİDEO ANLATIM.

Fil dişi erkek bebek hırka modeli yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ