Canım Anne

Derya Baykal Kedi Yastik

Kedi Yastik 15 Adet 12öd712 cm örgü parçadan olusan bir kedi hem de yastik ö85 Beden Kismi : Ilk önce örgü parçalar birbirine dikilir, sadece yüz için bir parçalik yer birakilarak 45öd745 cm bir yastik elde ediyoruz. Bu parçalar haroso , düz , pirinç v.b sekillerde örülen parçalardir. Yüz Kismi:
Kedinin yüzü için biraktigimiz yere üç gen bir parçayi tig ile ikili trabzan seklinde örüyoruz. Ve bos kalan yere yerlestirip dikiyoruz. Gözleri hazir göz aksesuarlardan , yanaklari ise arka tarafina yerlestirilen elyaf ile dolgunluk verilip dikiliyor. Burnu için küçük bir yuvarlak parça örülür ve iki kat yünden biyik yapilir. Yastigi olusturmak için arka yüzüne polar kumastan 45öd745cm parça kesilerek dikilir.Içi elyaf ile doldurulur. Kuyruk kismina da ince uzun bir polar kumasi karsilikli dilim dilim keserek olusturuyoruz. Çocuk odasina , kedi seven bir arkadasiniza hediye olarak, koltuk üzerine aksesuar olarak ta kullanabilirsinizö85 miyaaavvv!!!
kaynak: www.deryabaykal.com
RESIMLERE TIKLAYARAK BÜYÜK HALLERINI GÖREBILIRSINIZ
AYRICA SAYFANIN SAG BASINDAKI GOOGLE DANTELMODELLER GRUBUZA MAILINIZ ILE ÜYE OLURSANIZ TÜM EKLENEN MODELLER ANINDA MAILINIZE GELECEKTIRKedi Yastik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın